Tamminiitty - Metal Partner

Yhteys

 

TAMMINIITTY OY
Ketjutie 4, 27710 Köyliö »
Y-tunnus: 2562246-3


Puhelin +358 2 8650 770

Tarjouspyynnöt ja tilaukset:
myynti@tamminiitty.fi

 

Ainestodistukset:

http://aineisto.tamminiitty.fi/ainestodistukset

 

Marko Wessman

Marko Wessman
Toimitusjohtaja 
p. +358 40 576 5222
marko.wessman@tamminiitty.fi

Kalle Airisto
Myyntijohtaja
p. +358 40 527 0203
kalle.airisto@tamminiitty.fi

 

Riikka Wessman
Toimisto- ja ostopäällikkö
p. +358 40 501 0577
riikka.wessman@tamminiitty.fi

Satu Toivonen
Myynti
p. +358 50 355 9235
satu.toivonen@tamminiitty.fi

   Jani Rikkonen

Jouni Raes
Tuotannonsuunnittelu ja lähetykset
p. +358 44 770 0908
jouni.raes@tamminiitty.fi

 Jani Rikkonen
Myynti
p. +358 45 631 4044

jani.rikkonen@tamminiitty.fi

 

TAMMINIITTY OY
Ketjutie 4, 27710 Köyliö »
Y-tunnus: 2562246-3

Lloyd's ISO 9001

p. +358 2 8650 770
myynti@tamminiitty.fi